EVOLUTION EVO-T210TCT-68MS tarcza piła do stali 210mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION EVO-T210TCT-68MS tarcza piła do stali 210mm
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: EVO-210-68-MS
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PIŁA WIDIOWA DO CIĘCIA STALI
EVO-T210TCT-68MS
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 210 mm
ilość zębów - 68 z
średnica otworu mocującego - 25,4 mm
rzaz - 1,8 mm
dopuszczalne obroty - 3750 obr./min.
rodzaj ciętego materiału - stal
waga - 1,7 kg
OPIS PRODUKTU
Piła widiowa Evolution Power Tools z uzębieniem z węglika spiekanego przeznaczona do cięcia cienkiej stali 210mm / 68z - w tej wersji przeznaczona do pił ukośnych.