MAKITA DWR180RA klucz grzechotka 47,5Nm 18V 2,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DWR180RA klucz grzechotka 47,5Nm 18V 2,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DWR180RA
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY KLUCZ GRZECHOTKA
DWR180RA
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
maks. moment obrotowy - 47,5 Nm
obroty - 0-800 obr/min
uchwyt narzędziowy - kwadrat 6,35 mm (1/4 "), kwadrat 9,5 mm (3/8"), 13 mm bez adaptera nasadki
śruby standardowe - M5 - M12
śruby wysokiej wytrzymałości - M5 - M10
waga - 1,2-1,6 kg
OPIS PRODUKTU
Lekki i kompaktowy klucz zapadkowy zasilany akumulatorem 18 V
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Możliwość używania jako akumulatorowego klucza oczkowego w celu przykręcenia nakrętki o rozmiarze 13 mm na długą śrubę (po zdemontowaniu adaptera narzędzia)
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Maksymalny moment obrotowy - 47,5 Nm