Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) »
RUBI SLIM CUTTER PLUS maszynka przecinarka 310cm - - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Wyniki wyszukiwania

> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
RUBI SLIM CUTTER PLUS maszynka przecinarka 310cm

RUBI SLIM CUTTER PLUS maszynka przecinarka 310cmProducent: RUBI

Cena: 2088.87 PLN
Model: 18959
Dostępność: WYSYŁKA 1-5 DNI ROBOCZYCH

 

RĘCZNA PRZECINARKA 
DO CIĘCIA DŁUGICH PŁYTEK
SLIM CUTTER PLUS

FIRMY RUBI
18959

 

DANE TECHNICZNE
maks. długość cięcia - 310 cm

grubość cięcia - 3-10 mm
śr. kółka tnącego - Ø22mm
waga - 6,3kg

   

 OPIS PRODUKTU

SLIM CUTTER PLUS to przecinarka ręczna zaprojektowana specjalnie do nacinania i łamania wielkoformatowych płyt porcelanowych o grubości od 3 do 10 mm i rozmiarze 300 cm x 100 cm lub większych.
Zestaw składa się z: 3 aluminiowych prowadnic 110 cm, wózka z kółkiem tnącym Ø 22 mm EXTREME (ref. 01901), 1 pary szczypiec łamacza, 3 przyssawek i wzmocnionej nylonowej torby transportowej.
Aluminiowe prowadnice łączą się w taki sposób aby zapewnić idealnie proste cięcie, zawsze 1 cm od krawędzie prowadnicy. Sylikonowe podkładki i przyssawki mocujące zapobiegają przypadkowemu przesunięciu się prowadnicy podczas cięcia.
Wózek z uchwytem ułatwiającym prowadzenie wyposażony jest w kółko tnące Ø 22 mm wykonane z węglika wolframu z powłoką tytanową gwarantujące dokładność nacinania płyt o dużych formatach.
Łamacz z ustawnymi szczypcami umożliwia rozdzielenie płyty po jej nacięciu i pozwala na obróbkę pmateriałów do 10 mm grubości. Do łamania płyt o grubości od 11 do 15 mm zalecane jest użycie ŁAMACZA SLIM (ref. 18917).
System dostarczany jest w praktycznej torbie tekstylnej z kieszeniami wewnętrznymi, oraz narzędziami niezbędnymi do jego złożenia.
Przecinarka SLIM CUTTER PLUS jest zaprojektowana specjalnie do cięcia płyt wielkoformatowych i zarazem wrażliwych, a jej obsługa jest niezwykle prosta.
Przecinarka SLIM CUTTER PLUS wraz z pozostałymi produktami z gamy SLAB SYSTEM  stanowi kompletny zestaw narzędzi do obróbki płyt wielkoformatowych. Sprawia, że ich cięcie i transport jest proste, szybkie i przede wszystkim bardzo dokładne.


WYPOSAŻENIE
3 prowadnice 110cm, wózek prowadzący z kółkiem tnącym,
1 łamacz, 3 przyssawki
torba płócienna, instrukcja obsługi


GWARANCJA 2 LATA


KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ


Copyright © 2017, Robo-Kop.