EVOLUTION EVO-210-50-MS tarcza piła do stali 210mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION EVO-210-50-MS tarcza piła do stali 210mm
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: EVO-210-50-MS
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
EVO-210-50-MS
TARCZA DO CIĘCIA STALI
FIRMY EVOLUTION
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 210 mm
ilość zębów - 50 z
średnica otworu mocującego - 25,4 mm
dopuszczalne obroty - 5800 obr / min
rodzaj ciętego materiału - stal
OPIS PRODUKTU
Wysokiej jakości piła tarczowa z uzębieniem
z węglika spiekanego firmy Evolution Power Tools.
Przeznaczona do cięcia profili stalowych, płaskowników
i blach wykonanych ze stali konstrukcyjnych.
Tarcze produkowane są w Japonii w jednej z najnowocześniejszych fabryk,
co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.
Tarcza może zostać poddana ostrzeniu
Podczas cięcia profili stalowych pojawiają się jedynie pojedyncze iskry,
przez co technologia cięcia tarczami wielozadaniowymi
Evolution jest niezwykle bezpieczna,
wygodna i szybka.
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 210 mm
ilość zębów - 50 z
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
WOLFCRAFT LC600 gilotyna do paneli z laminatu 465mm
ADLER 0173.1 filtr reduktor AD-FR JET 1/4"
SOLA HF2/10 miara miarka składana drewniana 2m
MAKITA DUB184RT dmuchawa akumulatorowa 18V 5,0Ah
BOSCH GNH 18V-64-2 gwoździarka 18V bez akumulatora