BOSCH GAL18V-40 ładowarka akumulator 18V 5,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GAL18V-40 ładowarka akumulator 18V 5,0Ah
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: GAL18V-40 + 2x5,0Ah
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW
GAL 18V-40
2 AKUMULATORY 18V 5,0Ah
FIRMY BOSCH
DANE TECHNICZNE ŁADOWARKI
napięcie - 14,4-18 V
prąd ładowania - 4,0 A
czas ładowania przy pojemności akumulatora 2,0 Ah (80%/100%) ok. 24/35 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 3,0 Ah (80%/100%) ok. 36/50 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 4,0 Ah (80%/100%) ok. 48/65 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 6,0 Ah (80%/100%) ok. 72/95 min
waga - 550 g
OPIS ŁADOWARKI
Kompaktowa konstrukcja: dzięki nowoczesnej linii produkt charakteryzuje się bardzo zwartą budową.
Zoptymalizowana prędkość ładowania: Optymalizacja prędkości ładowania kompaktowych akumulatorów 18 V umożliwia naładowanie akumulatora 18 V / 2,0 Ah do 80% w ciągu 36 minut.
Flexible Power System: kompatybilność ze wszystkimi akumulatorami Bosch Professional 18 V.
DANE TECHNICZNE AKUMULATORÓW
napięcie - 18V
pojemność - 5,0Ah
typ - Li-Ion
OPIS AKUMULATORÓW
Akumulator litowo-jonowy do zasilania urządzeń akumulatorowych 18V Bosch.