DEWALT DCE089NG18 laser zielony 3x360° 12/18V bez aku - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEWALT DCE089NG18 laser zielony  3x360° 12/18V bez aku
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DCE089NG18
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DCE089NG18
AKUMULATOROWY LASER 3x360°
FIRMY DEWALT
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 12V lub 18V Li-Ion
zakres widoczności we wnętrzach - 35m
(50m z detektorem)
klasa lasera - 2
moc lasera - <1,5mW
dokładność - +/-0,3mm/10m
liczba wiązek - 3
kolor wiązek - ZIELONY
kierunek wiązek - pionowy/poziomy
zakres samopoziomowania - 4°
przyłącze statywu - 1/4" / 5/8"
waga bez zasilania - 435g
OPIS PRODUKTU
Dlaczego zielony laser?
Ponieważ jest 4 razy bardziej widoczny przy takich samych warunkach
od swojego czerwonego odpowiednika.
Gwarantuje lepszą jakość i szybsze wykonanie pracy
bez konieczności używania okularów obserwacyjnych.
Dobra widoczność zielonej wiązki oznacza też większą
dokładność poziomowania i precyzyjniejsze wyznaczanie pionów.
Wielonapięciowa platforma akumulatorowa XR
do elektronarzędzi (kompatybilna z 18 V i 12 V)
zapewnia wyjątkowo długi czas pracy
i swobodę wyboru akumulatorów do zasilania.
3 linie samopoziomujące 360°
Pokrętło regulacji zapewnia precyzję i dokładność.
Dokładność: +/- 3 mm przy 10 m.