DEWALT DCE089D1G18 laser zielony 3x360° 12/18V 2,0Ah 35m - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEWALT DCE089D1G18 laser zielony 3x360° 12/18V 2,0Ah 35m
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DCE089D1G18
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY LASER 3x360
DCE089D1G18
FIRMY DEWALT
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 12V lub 18V Li-Ion
zakres widoczności we wnętrzach - 35m
(50m z detektorem)
klasa lasera - 2
moc lasera - <1,5mW
dokładność - +/-0,3mm/10m
liczba wiązek - 3
kolor wiązek - ZIELONY
kierunek wiązek - pionowy/poziomy
zakres samopoziomowania - 4°
przyłącze statywu - 1/4" / 5/8"
waga bez zasilania - 435g
OPIS PRODUKTU
Dlaczego zielony laser?
Ponieważ jest 4 razy bardziej widoczny przy takich samych warunkach
od swojego czerwonego odpowiednika.
Gwarantuje lepszą jakość i szybsze wykonanie pracy
bez konieczności używania okularów obserwacyjnych.
Dobra widoczność zielonej wiązki oznacza też większą
dokładność poziomowania i precyzyjniejsze wyznaczanie pionów.
Wielonapięciowa platforma akumulatorowa XR do elektronarzędzi (kompatybilna z 18 V i 12 V)
zapewnia wyjątkowo długi czas pracy i swobodę wyboru akumulatorów do zasilania.
3 linie samopoziomujące 360°
Pokrętło regulacji zapewnia precyzję i dokładność.
Dokładność: +/- 3 mm przy 10 m.
Zmienna sekwencja migania dla trybu ręcznego.
Blokowanie wahadła, aby zapobiec uszkodzeniu wewnętrznych elementów.
Wskaźnik naładowania akumulatora.
Zasięg roboczy: 35 m (50 m z detektorem).
Tryb impulsu ciągłego umożliwia współpracę z detektorem.
WYPOSAŻENIE
walizka,
ładowarka, 1 akumulator 18V 2Ah