MAKITA DGP180RT smarownica akumulatorowa 18V 5,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DGP180RT smarownica akumulatorowa 18V 5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DGP180RT
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SMAROWNICA AKUMULATOROWA
DGP180RT
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
obsługiwane akumulatory - 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
długość węża elastycznego - 1200 mm
pojemność zbiornika:
Typ A, wkład: 410 g
ładowanie bezpośrednie: 455 g
Typ B, wkład: 450 g
ładowanie bezpośrednie: 570 g
Typ C, wkład: 500 g
ładowanie bezpośrednie - 570 g
maksymalne ciśnienie robocze - 69 MPa
maksymalna prędkość przepływu:
tryb małej prędkości: 145 ml/min
tryb prędk. automat.: 290 ml/min
typ smaru - NLGI nr 0 – nr 2
wymiary (długość całkowita):
zbiornik typu A - 441 mm
zbiornik typu B - 449 mm
waga (EPTA) - 4,8 - 6,1 kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowa smarownica zasilana akumulatorem 18 V