MAKITA DHW080ZK myjka ciśnieniowa 55bar 2x 18V 36V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DHW080ZK myjka ciśnieniowa 55bar 2x 18V 36V bez akumulatora
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DHW080ZK
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA MYJKA CIŚNIENIOWA
DHW080ZK
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 36V (2 akumulatory 18V Li-Ion)
obsługiwane akumulatory - 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
ciśnienie robocze:
tryb wysokiego ciśnienia: 55 bar
tryb niskiego ciśnienia: 30 bar
maks. przepływ wody - 330 l/h
maks. temperatura wody na dopływie - 40 °C
maks. dopuszczalne ciśnienie - 80 bar
wymiary (D x S x W) - 438 x 218 x 269 mm