KNIPEX 9010165BK nóż ostrze łamane 18mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
KNIPEX 9010165BK nóż ostrze łamane 18mm
Producent: KNIPEX
Cena: w budowie
Model: 9010165BK
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NÓŻ Z OSTRZEM ŁAMANYM
FIRMY KNIPEX
90 10 165 BK   9010165BK
DANE TECHNICZNE
szerokość ostrza 18 mm
długość noża 165 mm
OPIS PRODUKTU
Nóż z ostrzem łamanym 18mm posiada 2 dodatkowe ostrza
w uchwycie - wymiana bez użycia narzędzi.
Dzięki smukłemu kształtowi i wielu strefom chwytu wygodnie leży w dłoni:
pewny chwyt bez ryzyka wyślizgnięcia się narzędzia, komfortowa obsługa.
Mocna i wytrzymała obudowa z magnezu:
lekka jak tworzywo sztuczne, solidna jak odlew aluminiowy
Płaskie, ergonomiczne suwaki oddzielnie dla ostrza i szyny stabilizującej,
eliminacja ryzyka przypadkowego uruchomienia suwaka
Niezawodny uchwyt ostrza: pewne mocowanie
ostrza dzięki trzpieniowi ze stali hartowanej.
Zamknięta tylna część uchwytu zapobiega
niezamierzonemu wysunięciu suwaka i ostrza
o
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GLI 12V-330 lampa latarka bez aku