FLEX LW 1202 SN 230/CEE-PRCD szlifierka do kamienia 130mm 1600W - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
FLEX LW 1202 SN 230/CEE-PRCD szlifierka do kamienia 130mm 1600W
Producent: FLEX
Cena: w budowie
Model: 477788
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZLIFIERKA DO KAMIENIA
LW 1202 SN 230/CEE-PRCD
FIRMY FLEX
477788
DANE TECHNICZNE
moc - 1600 W
maks. średnica tarczy - 130
mm
liczba obrotów (bez obciążenia) - 1750 obr/min
mocowanie narzędzia - M14
przyłącze wody (szybkozłączka mosiężna) - 1/2"
zasilanie - 230 V