DEDRA DEPP1200 prostownik rozruch powerbank 12V - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DEPP1200 prostownik rozruch powerbank 12V
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DEPP1200
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PROSTOWNIK Z FUNKCJĄ ROZRUCHU / POWERBANK
DEPP1200
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
Pojemność - 12000 mAh
Znamionowe napięcie wyjściowe - 5V 2,4A / 12V 10A
Znamionowe napięcie zasilania - 100-230 V
Napięcie wejściowe - 5V 2A / 15V 1A
Prąd rozruchu - 200A
Szczytowy prąd rozruchu - 500A
Ilość wejść USB - 2 (5V 2,4A)
Temperatura pracy -  -20°C +50°C
Wymiary - 162x85x30 mm
Waga - 400 g
OPIS PRODUKTU
Możliwość kilkukrotnego rozruchu silnika bez konieczności ładowania powerbanku
Quickcharge - gniazdo szybkiego ładowania smartfona, głośnika Bluetooth, tableta.
Wbudowana wielozadaniowa latarka 1W LED - światło ciągłe, światło stroboskopowe, sygnał SOS
WYPOSAŻENIE
pokrowiec
przewody do awaryjnego uruchamiania silnika z inteligentnym systemem zabezpieczeń
ładowarka samochodowa z gniazdem zapalniczki 12V
przewód USB do ładowania o max. prądzie ładowania 2A