DEDRA 18A11S246 wiertła bity nasadki x246 zestaw - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA 18A11S246 wiertła bity nasadki x246 zestaw
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: 18A11S246
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
 ZESTAW
WIERTEŁ, BITÓW i NASADEK
FIRMY DEDRA
246 sztuk
18A11S246
DANE TECHNICZNE
wiertła do drewna płaskie:
13, 16, 19, 22mm
wiertła do drewna:
4x 3,0; 4x 4,0; 3x 5,0; 2x 6,0
7,0; 8,0; 10,0 mm
wiertła do metalu HSS:
3x 1,0; 3x 1,5; 3x 2,0; 3x 2,5; 4x 3,0; 3x 3,2;
4x 4,0; 2x 5,5; 2x 6,5 mm
wiertła do metalu HSS-Co:
6x 1,0; 6x 1,5; 6x 2,0; 6x 2,5; 7x 3,0; 6x 3,2; 4x 3,5;
4x 4,0; 4,5; 4,8; 4x 5,0; 2x 5,5; 2x 6,0; 2x 6,5 mm
wiertła do betonu:
2x 3,0; 2x 4,0; 2x 4,5; 2x 5,0; 2x 5,5; 3x 6,0;
2x 6,5; 3x 7,0; 8.0; 9.0; 10.0 mm
nasadki wkrętakowe:
6, 7, 8, 9, 10, 11 mm
bity krótkie 25 mm 66 sztuk,
bity długie 50 mm 30 sztuk,
otwornice do drewna: 32, 38, 45, 54 mm