DeWALT DCB115D3 ładowarka akumulator 2,0Ah x3 - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DeWALT DCB115D3 ładowarka akumulator 2,0Ah x3
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DCB115D3
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ŁADOWARKA DCB115
3 AKUMULATORY 2.0 Ah
FIRMY DEWALT
DCB115D3
DANE TECHNICZNE ŁADOWARKI
Napięcie - 10,8V; 14,4V; 18V V
Technologia akumulatorów Li-Ion
Prąd ładowania - 4.0 A
Czas ładowania - 30 (2,0Ah) min
Szerokość - 115 mm
Wysokość - 80 mm
Długość - 150 mm
Masa - 0,5 kg
OPIS ŁADOWARKI
Ładuje wszelkie akumulatory wsuwane DEWALT serii XR Li-Ion o napięciu 10,8 V, 14,4 V i 18 V
Ładowanie akumulatorów o pojemności 2,0 Ah w 30 minut
Możliwość montażu na ścianie
Kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie
DANE TECHNICZNE AKUMULATORA DCB183
napięcie - 18V
pojemność - 2,0Ah
typ - Li-Ion
OPIS AKUMULATORA
Akumulator litowo-jonowy przeznaczony do urządzeń akumulatorowych DeWALT XR.
Technologia DeWALT XR w akumulatorze Li-Ion 2,0 Ah optymalizuje zużycie energii
i zapewnia wydłużenie czasu pracy przy jednym naładowaniu.
Lekka konstrukcja zapewnia użytkownikowi większą pojemność bez zwiększania rozmiaru i wagi w porównaniu do akumulatora 1,5 Ah 18 V.
Do stosowania we wszystkich elektronarzędziach DeWALT XR o napięciu 18 V.
Doskonałe parametry elektryczne.
Znikomy efekt pamięci.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
STANLEY 75-779 skrzynka organizer mały 2/3
BONDHUS 31834 klucze imbusowe TORX x8 zestaw
WERA 05056164001 bity TX TORX zestaw 9szt.
MAKITA 154672-4 osłona szlifierka kątowa 230mm