MAKITA DBS180RTJ szlifierka taśmowa palcowa 18V 2x5,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DBS180RTJ szlifierka taśmowa palcowa 18V 2x5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DBS180RTJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA PALCOWA
DBS180RTJ
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
obsługiwane akumulatory:1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
prędkość taśmy szlifierskiej - 600-1700 m/min
wymiary taśmy szlifierskiej - 9 x 533 mm
wymiary (długość całkowita) - 500 mm
waga (EPTA) - 1,8-2,1 kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowy pilnik taśmowy zasilany akumulatorem 18 V Li-ion o parametrach zbliżonych do sieciowego modelu 9032
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Ramię prowadzące odchylane do 160° ułatwiające przechowywanie narzędzia
Blokada przed przypadkowym uruchomieniem narzędzia w momencie kiedy ramię jest złożone powyżej 90°
Blokada włącznika zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem
Dźwignia mocująca dla szybkiej i łatwej wymiany taśmy szlifierskiej
Mocna, aluminiowa obudowa przekładni
Możliwość przezbrojenia narzędzia po wymianie ramienia prowadzącego na taśmy szlifierskie o szerokości 6 i 13 mm (opcja)