DEDRA DED1592S20 wiertło diamentowe do gresu 20mm M14 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED1592S20 wiertło diamentowe do gresu 20mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S20
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
VACUUM BRAZED
WIERTO DIAMENTOWE
FIRMY DEDRA
DED1592S20
  DANE TECHNICZNE
średnica - 20mm
długość całkowita - 60mm
mocowanie - gwint M14
zalecane obroty od 10000 do 14000 obr/min.
OPIS PRODUKTU
Wiertło diamentowe przeznaczona do wiercenia na sucho
szlifierkami kątowymi ze standardowym gwintem M14
Idealne do pracy w gresie, płytkach ceramicznych, betonie, kamieniu
INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA
Po włączeniu wiertarki przyłożyć wiertło ukośnie do płytki.
Gdy wiertło lekko się zagłębi należy wykonywać narzędziem niewielki ruch okrężny.
Ruch ten jest ważny aby pył powstający przy pracy był odsuwany,
obniżając lokalnie temperaturę.
Po wykonaniu każdego otworu wiertło ochłodzić wodą.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
KAUFMANN TOPLINE 920 maszynka do glazury gresu
METABO TS 254 pilarka stołowa piła 254mm 1700W