DEDRA DED1592S22 wiertło diamentowe do gresu 22mm M14 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED1592S22 wiertło diamentowe do gresu 22mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S22
FIRMY DEDRA
DED1592S22
  DANE TECHNICZNE
średnica - 22mm
długość całkowita - 60mm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
STANLEY 75-540 organizer wielopoziomowy skrzynka
DEDRA M9017 nóż nożyk ostrze łamane 18mm
PROXXON 23703 uchwyt magnetyczny do bitów 60mm