DEDRA DED1592S30 wiertło diamentowe do gresu 30mm M14 - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED1592S30 wiertło diamentowe do gresu 30mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S30
FIRMY DEDRA
DED1592S30
  DANE TECHNICZNE
średnica - 30mm
długość całkowita - 60mm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ADLER AD361 klucz pneumatyczny 1626Nm 3/4"