DEDRA DED1592S35 wiertło diamentowe do gresu 35mm M14 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED1592S35 wiertło diamentowe do gresu 35mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S35
FIRMY DEDRA
DED1592S35
  DANE TECHNICZNE
średnica - 35mm
długość całkowita - 60mm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO P2000G pompa ogrodowa 2000 l/h 450W 8/30m