DEDRA DED1592S38 wiertło diamentowe do gresu 38mm M14 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED1592S38 wiertło diamentowe do gresu 38mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S38
FIRMY DEDRA
DED1592S38
  DANE TECHNICZNE
średnica - 38mm
długość całkowita - 60mm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEDRA 1406 klucze płaskooczkowe 6-32mm x25 zestaw
STANLEY GR50 pistolet klejowy do kleju 11mm 210°
STANLEY 89-870 szczypce wydłużone 200mm
RUBI 20905 gąbka glazurnicza SUPERPRO 20x13x7cm
MARELD VAPOR 6500 lampa reflektor LED 80W 6500lm