DEDRA DED1592S50 wiertło diamentowe do gresu 50mm M14 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED1592S50 wiertło diamentowe do gresu 50mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S50
FIRMY DEDRA
DED1592S50
  DANE TECHNICZNE
średnica - 50mm
długość całkowita - 60mm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
UNI-T UT120A miernik uniwersalny multimetr
HAUPA 220137 walizka z narzędziami x19 zestaw
BOSCH wiertła do metalu zestaw HSS Point TeQ x6
LUNA 212500508 wiertło do glazury szkła 1/4 16mm