DEDRA DED1592S72 wiertło diamentowe do gresu 72mm M14 - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED1592S72 wiertło diamentowe do gresu 72mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S72
FIRMY DEDRA
DED1592S72
  DANE TECHNICZNE
średnica - 72mm
długość całkowita - 60mm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ROTHENBERGER ROGRIP XL klucz nastawny do rur 3 1/2
BOSCH tarcza diamentowa garnkowa 125mm
UNI-T UT377A wilgotnościomierz do drewna
MAKITA E03844 otwornica Ezychange BiM HSS 54mm