FLEX DD 2G 12-LDBC/2.5 wkrętarka wiertarka 34Nm 12V 2x2,5Ah walizka - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
FLEX DD 2G 12-LDBC/2.5 wkrętarka wiertarka 34Nm 12V 2x2,5Ah walizka
Producent: FLEX
Cena: w budowie
Model: 532274
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DWUBIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA
DD 2G 12-LDBC/2.5
FIRMY FLEX
532274
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 10,8V lub 12V Li-Ion
maks. moment obrotowy - 17/34Nm
obroty bieg 1/2 - 0-350/0-1300obr/min
maks. średnica wiercenia w stali/drewnie - 10/25mm
uchwyt wiertarski - 0,8-10mm
wymiary - 177x66x175mm