BOSCH talerz dysk miękki 125mm do GEX125-1AE - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH talerz dysk miękki 125mm do GEX125-1AE
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608000351
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
TALERZ SZLIFIERSKI
FIRMY BOSCH
 Pasuje do szlifierki GEX125-1AE
DANE TECHNICZNE
średnica zewnętrzna - 125 mm
twardość - miękki
OPIS PRODUKTU
Tarcza szlifierska z możliwością mocowania papierów na rzep.
ZASTOSOWANIE TALERZY SZLIFIERSKICH
Twarde talerze szlifierskie
Stosujemy do wydajnego szlifowania zgrubnego przy niższej jakości obróbki powierzchni.
Do zeszlifowywania farb, masy szpachlowej, gipsu oraz płaskich powierzchni z naturalnego drewna
Duża wytrzymałość przy obrabianiu krawędzi powoduje dużą przydatność do wąskich krawędzi
Średniotwarde talerze szlifierskie
To standardowe tarcze do zastosowań uniwersalnych i zgrubnych prac szlifierskich.
Miękkie i bardzo miękkie talerze szlifierskie
Duża wydajność usuwania materiału i dobra jakość obróbki – wszechstronne zastosowania
Do szlifowania wykończeniowego oraz szlifowania powierzchni
zaokrąglonych i elementów kształtowych
Najwyższa jakość obróbki powierzchniowej przy niewielkiej ilości usuniętego materiału.
Do szlifowania pomiędzy kolejnymi lakierowaniami i do końcowego szlifowania lakieru
przez stolarzy, lakierników, montażystów kuchni oraz rzemieślników
zajmujących się obróbką Corianu
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
HOLZMANN DSM 200DS szlifierka stołowa 900W
WOLFCRAFT FZ 40 ścisk zacisk sprężynowy 40mm
HAUPA 102526 klucz nasadowy 6mm 2K VDE 1000V