MAKITA DHG180ZK opalarka akumulatorowa 18V 550°C + 4 dysze - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DHG180ZK opalarka akumulatorowa 18V 550°C + 4 dysze
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DHG180ZK
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OPALARKA  AKUMULATOROWA
DHG180ZK
FIRMY MAKITA
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
temperatura - 550°C
wydatek powietrza - 200 l/min
średnica dyszy - 34,5 mm
wymiary (D x S x W) - 168 x 79 x 203 - 250 mm
waga z akumulatorem (EPTA) - 0,97-1,3 kg
OPIS PRODUKTU
Stała temperatura 550°C oraz przepływ powietrza.