MAKITA DK0125G301 wkrętarka szlifierka 40V 2x4,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DK0125G301 wkrętarka szlifierka 40V 2x4,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DK0125G301
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ZESTAW NARZĘDZI AKUMULATOROWYCH 40V
DK0125G301
FIRMY MAKITA
_________________________
WKRĘTARKO-WIERTARKA DF001G
DANE TECHNICZNE
akumulator - 40 Vmax XGT
obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 Ah
prędkość obr. na biegu jałowym:
bieg 1: 0 -   650 obr./min
bieg 2: 0 - 2600 obr./min
maks. średnica wiercenia w stali: 20 mm
maks. średnica wiercenia w drewnie:
wiertło: 50 mm
sednik: 76 mm
otwornica: 152 mm
maks. średnica wiercenia w betonie: 20 mm
maks. moment obr. miękki / twardy: 68 / 140 Nm
zakres mocowania: 1,5 - 13 mm
wymiary (długość całkowita): 181 mm
waga (EPTA): 2,7 - 3,0 kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40Vmax XGT
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Elektroniczna regulacja momentu obrotowego:
- 41 stopni ustawienia momentu obrotowego na biegu 1 (w zakresie 1 - 45 Nm)
- 21 stopni ustawienia momentu obrotowego na biegu 2 (w zakresie 1 - 10 Nm)
Cyfrowy wyświetlacz informujący o wybranym ustawieniu momentu obrotowego
Kompaktowe rozmiary - całkowita długość 181 mm
Szybkomocujący uchwyt wiertarski
Elementy przekładni wykonane z metalu dla zwiększonej żywotności
Kontrola prędkości obrotowej spustem włącznika
2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
WYPOSAŻENIE WKRĘTARKI
uchwyt do paska, końcówka wkrętakowa,
samozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm,
uchwyt boczny, ogranicznik głębokości,
uchwyt na bity
SZLIFIERKA KĄTOWA GA005G
DANE TECHNICZNE
akumulator - 40V max XGT
prędkość obr. na biegu jałowym: 8500 obr./min
średnica tarczy: 125 mm
średnica otworu tarczy: 22,23 mm
wymiary (długość całkowita): 410 mm
waga (EPTA): 2,9 - 3,6 kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowa szlifierka kątowa z tarczą 125 mm do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40Vmax Li-ion
Włącznik ślizgowy
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Nowa, beznarzędziowa osłona tarczy szlifierskiej
Posiada funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI
tarcza szlifierska INOX
kołnierz mocujący
nakrętka kołnierza
beznarzędziowa osłona tarczy
uchwyt boczny
klucz do nakrętki kontrującej
KLUCZ UDAROWY TD001G
akumulator - 40 V max XGT
częst. udarów na biegu jałowym:
bieg 1: 0 - 1100 /min
bieg 2: 0 - 2600 /min
śruby standardowe: M5 - M16
śruby maszynowe: M4 - M8
śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M5 - M14
śruby z gwintem zwykłym: 22 - 125 mm
maks. moment obrotowy: 220 Nm
uchwyt narzędzia:sześciokątny 1/4"
wymiary (długość całkowita): 120 mm
Akumulatorowa wkrętarka udarowa do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40Vmax Li-ion
4-stopniowy elektroniczny przełącznik prędkości obrotowej i częstotliwości udarów
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
6 opcji asystenta wkręcania:
- Tryb pracy "T" dla cienkiej blachy - urządzenie zatrzymuje się automatycznie po wykonaniu 3 udarów
Funkcja szybkiej zmiany trybu
Maksymalny moment obrotowy - 220 Nm
Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem
WYPOSAŻENIE ZESTAWU
2 walizki systemowe MAKPAC typ 4 i typ 2
2 akumulatory BL4040 (40Vmax / 4,0 Ah), ładowarka DC40RA
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA
3 LATA NA URZĄDZENIE
2 LATA NA AKUMULATORY
(rejestracja internetowa)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BLACK&DECKER WM536 stół warsztatowy kobyłka
MAKITA HS7101 pilarka tarczowa piła 190mm 1400W
METABO SE 6000 wkrętarka sieciowa 600W 7Nm 6200obr
ROTHENBERGER MINIBEND giętarka ręczna rur 6-10mm
BONDHUS 13160 klucz imbusowy  4mm typu T kulka
BOSCH UniversalImpact 700 wiertarka udarowa 701W