MAKITA DSD180RFJ wyrzynarka do płyt G/K 18V 2x5,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DSD180RFJ wyrzynarka do płyt G/K 18V 2x5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DSD180RFJ
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
AKUMULATOROWA
WYCINARKA DO PŁYT G/K I DREWNA
DSD180RFJ
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V/Li-Ion
częstotliwość skoków - 0-6000 /min
zdolność cięcia w płycie k/g - 30 mm
zdolność cięcia w drewnie - 15 mm
wymiary (DxSxW) - 291 x 79 x 263 mm