MAKITA DSD180RFJ wyrzynarka do płyt G/K 18V 2x5,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DSD180RFJ wyrzynarka do płyt G/K 18V 2x5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DSD180RFJ
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
AKUMULATOROWA
WYCINARKA DO PŁYT G/K I DREWNA
DSD180RFJ
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V/Li-Ion
częstotliwość skoków - 0-6000 /min
zdolność cięcia w płycie k/g - 30 mm
zdolność cięcia w drewnie - 15 mm
wymiary (DxSxW) - 291 x 79 x 263 mm
waga - 1,9kg
OPIS PRODUKTU
Szybkie i dokładne wycinanie otworów w płytach k/g lub ze sklejki
Wyposażona we wskaźnik naładowania akumulatora
Blokada zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem
Regulacja obrotów spustem włącznika
Podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy
Wycięcie w płycie podstawy ułatwia prowadzenie po linii cięcia
Możliwość zastosowania urządzenia odsysającego
Obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
WYPOSAŻENIE
walizka systemowa MAKPAC
2 akumulatory BL1850B (18V 5,0Ah)
ładowarka DC18RC
brzeszczot do płyt G/K, klucz imbusowy
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA
3 LATA NA URZĄDZENIE
2 LATA NA AKUMULATORY
(rejestracja internetowa)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH 2607017319 bity adapter x32 zestaw
JAZON PJ 350 przecinarka jezdna GX270
BOSCH UNIVERSAL EXPERT tarcza diamentowa 450mm
BOSCH wiertło diamentowe do gresu M14 83mm