MAKITA DUN500WZ nożyce do żywopłotu na wysięgniku 50cm 18V bez aku - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DUN500WZ nożyce do żywopłotu na wysięgniku 50cm 18V bez aku
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DUN500WZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU
NA WYSIĘGNIKU
DUN500WZ
FIRMY MAKITA
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
długość ostrza - 500 mm
częstotliwość skoków - 2000-4400/min
maks. zdolność cięcia - 23,5 mm
czas pracy na akum. 18V / 6,0 Ah - 60 min
wymiary (D x S x W) - 2115 x 97 x 137 mm