MAKITA DUN500WRGE nożyce do żywopłotu na wysięgniku 50cm 18V 2x6,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DUN500WRGE nożyce do żywopłotu na wysięgniku 50cm 18V 2x6,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DUN500WRGE
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU
NA WYSIĘGNIKU
DUN500WRGE
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
długość ostrza - 500 mm
częstotliwość skoków - 2000-4400/min
maks. zdolność cięcia - 23,5 mm
czas pracy na akum. 18V / 6,0 Ah - 60 min
wymiary (D x S x W) - 2115 x 97 x 137 mm
waga z akumulatorem (EPTA) - 3,9-4,3 kg
OPIS PRODUKTU
oraz obracaną o 180° głowicę dla łatwego transportu i przechowowywania.
Bezszczotkowy, bezobsługowy silnik o długiej żywotności.
Wąska konstrukcja rękojeści zapewnia doskonałą obsługę.
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć.
System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski.
Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora.
WYPOSAŻENIE
2 akumulatory BL 1860B (18 V / 6,0 Ah), ładowarka DC18RC