MAKITA DUN600LRGE nożyce do żywopłotu na wysięgniku 60cm 18V 2x6,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DUN600LRGE nożyce do żywopłotu na wysięgniku 60cm 18V 2x6,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DUN600LRGE
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU
NA WYSIĘGNIKU
DUN600LRGE
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
długość ostrza - 600 mm
częstotliwość skoków - 2000/3600/4400/min
czas pracy na akum. 6,0 Ah - 180/80/55 min
maks. zdolność cięcia - 23,5 mm
wymiary (D x S x W) - 2050 x 230 x 178 mm
waga z akumulatorem (EPTA) - 3,7-4,3 kg
OPIS PRODUKTU
Lekkie dla większej wygody operatora.
Przycisk obrotów wstecznych pozwalający na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi.
Kontrola stałej prędkości utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem.
Hamulec elektryczny dla zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa operatora.
Proste nożyce do żywopłotu.
Miękki uchwyt zapewnia wygodny i pewny chwyt.
Obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem.
WYPOSAŻENIE
2 akumulatory BL 1860B (18 V / 6,0 Ah), ładowarka DC18RC