DEDRA DEZS0300 stacja zasilania powerbank bank energii 300W - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DEZS0300 stacja zasilania powerbank bank energii 300W
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DEZS0300
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
STACJA ZASILANIA
POWER BANK
FIRMY DEDRA
DEZS0300
DANE TECHNICZNE
moc znamionowa: 300W
moc szczytowa: 500W
akumulator: Li-ION
pojemność akumulatora: 296Wh/20Ah/14,8V
parametry ładowania akumulatora: DC19V/3A
parametry ładowania przez panel fotowoltaiczny: MPPT, 18V~22V/3A Max
czas do całkowitego naładowania: DC:7~8 h
porty wyjściowe USB:
 USB 5V (1A)
 USB 5V (2A)
 USB 5V (3A)
 2xQC 3.0 (5-12V 3A 18W)
porty wyjściowe DC: 2x12-16,5V / 10A
porty wyjściowe USB-C:
 18W (5-12 V 3A)
27W (5-12 V 3A)
temperatura pracy: -10°C-40°C
waga: 2,85kg
OPIS PRODUKTU
Stacja zasilania służy głownie jako awaryjne źródło prądu w momencie awarii sieci elektrycznej.
Dzięki dużej pojemności użytkownik może zasilać urządzenia, takie jak smartphone, laptop
czy telewizor - współpracuje ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi do mocy 300W
Sprzęt posiada wiele zabezpieczeń:przed przeładowaniem,  przed spadkiem napięcia
że nie spala paliwa, jest cicha i prosta w obsłudze. Oświetlenie LED - 4W LED światło ciągłe/miganie/SOS
Stacja zasilania DEDRA DEZS0300 wyposażona została w możliwość
obsługi zewnętrznego panelu fotowoltaicznego (do dokupienia),
służącego do doładowania urządzenia w warunkach outdoorowych,
czyli bez dostępu do sieci elektrycznej.
Dodatkowo, w zestawie znajduje sie ładowarka samochodowa
dająca możliwość naładowania stacji również w ten sposób.
WYPOSAŻENIE
 ładowarka sieciowa
 ładowarka samochodowa z gniazdem zapalniczki 12V