Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) »
EVOLUTION S210CCS pilarka tarczowa do metalu 210mm 1800W - - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Wyniki wyszukiwania

> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION S210CCS pilarka tarczowa do metalu 210mm 1800W

EVOLUTION S210CCS pilarka tarczowa do metalu 210mm 1800WProducent: EVOLUTION

Cena: 999.00 PLN
Model: S210CCS
Dostępność: WYSYŁKA 1-5 DNI ROBOCZYCH
EVOLUTION S210CCS pilarka tarczowa do metalu 210mm 1800W
EVOLUTION S210CCS pilarka tarczowa do metalu 210mm 1800W
EVOLUTION S210CCS pilarka tarczowa do metalu 210mm 1800W

 

PILARKA TARCZOWA DO METALU
S210CCS
FIRMY EVOLUTION

 

 

DANE TECHNICZNE
Średnica tarczy: 210 mm
Średnica otworu mocującego tarczy: 25,4 mm
Moc silnika: 1800 W
Prędkość obrotowa (bez obciążenia): 2800 obr./min
Napięcie zasilające: 230 V
Maksymalna grubość ścianki ciętego profilu: 6 mm
Maksymalna zdolność cięcia przy 0°: 77 mm
Maksymalna grubość ciętej blachy (miękka stal): 13 mm
Długość przewodu zasilającego: 3 m
Waga urządzenia: (bez tarczy i zderzaka): 8,1 kg

OPIS PRODUKTU
Zrewolucjonizuj cięcie stali dzięki nowej pilarce Evolution Power Tools S210CCS Heavy Duty z komorą do zbierania wiórów powstających podczas cięcia.
Zaawansowana technologia cięcia stali tarczami z węglików spiekanych TCT firmy Evolution umożliwia przecinanie szybsze, z możliwością uzyskania gładkiej powierzchni po przecięciu i co najważniejsze w bardziej bezpieczny sposób niż w przypadku stosowania tarcz korundowych. Powierzchnia po przecięciu jest nie tylko równa i pozbawiona zadziorów, ale również na tyle chłodna, że materiał zaraz po cięciu może być przenoszony i poddawany dalszej obróbce.
Pilarka wyposażona w tarcze z uzębieniem z węglika TCT może przecinać materiał 4 razy szybciej niż zwykłe tarcze korundowe i oferować wydajność równą 20 tarczom korundowym.
Podczas cięcia niemal zupełnie nie powstają iskry, a co równie ważne nie są emitowane szkodliwe pyły, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy oraz podnosi bezpieczeństwo Twojego warsztatu.
Pilarka Evolution to idealne rozwiązanie, jeżeli posiadasz do pocięcia duże ilości blach, rur stalowych, kształtowników.
 
Pilarka S210CCS została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności. Zastosowano w niej silnik o wysokim momencie obrotowym, o mocy aż 1800W. Taki napęd poradzi sobie z cięciem blachy stalowej o imponującej grubości nawet 13mm. Zaawansowany system chłodzenia utrzymuje silnik w optymalnej temperaturze podczas cięcia, powodując, że nawet intensywnie używana pilarka poradzi sobie z zadaniem. Wyposażona w inteligentny system anty-przeciążeniowy, monitorujący na bieżąco temperaturę silnika i wyświetlający ostrzeżenie, jeżeli urządzenie jest przeciążone. Takie rozwiązanie zapobiega uszkodzeniom oraz maksymalizuje żywotność samego urządzenia.
Metalowe opiłki powstające podczas cięcia są wyłapywane i kierowane do pojemnego kolektora wiórów, który może pomieścić aż do 60% więcej wiórów niż poprzednik pilarki (model EVOSAW230). Pozwala to na utrzymanie wysokiej produktywności, a jednocześnie mocno ogranicza czas sprzątania stanowiska cięcia. Pojemnik na wióry wyposażony jest w prosty zatrzask szybkiego zwalniania, dzięki czemu usuwanie odpadów metalowych i wymiana tarcz tnących są szybkie i proste.
 
Pilarka posiada regulowaną głębokość cięcia wynoszącą aż 77mm. Dźwignia połączona z mechanizmem szybkiego zwalniania umożliwia skuteczne ustawienie poziomu cięcia wgłębnego, idealnego przy stosowaniu do cięcia metalowych pokryć dachowych. Duże okienko pozwala na podgląd tarczy, a światło LED zwiększa widoczność linii cięcia w warunkach słabego oświetlenia i rzuca wyraźny cień ostrza, pokazując ścieżkę cięcia, co ma bezpośredni wpływ na dokładność całego procesu.
 
Do pilarki zastosować można również specjalny adapter do listew prowadzących Evolution.
Pozwala to na podłączenie listew Evolution ST1400 i ST1800.
Adapter oferowany jest oddzielnie, podobnie jak same listwy.

   WYPOSAŻENIE
piła widiowa Evolution do cięcia stali 210mm / 50z TCT,
boczny ogranicznik cięcia (Heavy Duty),
klucz imbusowy,
instrukcja obsługi

GWARANCJA 3 LATA


KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ


Copyright © 2017, Robo-Kop.