DEDRA DEZS1500 stacja zasilania powerbank bank energii 1500W - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DEZS1500 stacja zasilania powerbank bank energii 1500W
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DEZS1500
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
STACJA ZASILANIA / POWERBANK
DEZS1500
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
moc znamionowa: 1500W
moc szczytowa: 3000W
rodzaj akumulatora: LiFePO4
pojemność akumulatora: 1408Wh / 55 Ah / 25,6V
parametry ładowania akumulatora: DC12-30V/9,3A
parametry ładowania przez panel fotowoltaiczny: 12-30 V
czas do całkowitego naładowania: DC: 9~10 h
porty wyjściowe USB:
3x USB 5V (2,4A)
2x USB-C 5V (3A)
QC 3.0 (5V-12V 12A)
porty wyjściowe DC: 2x12-30V / 10A
gniazda AC: 3x 230V 50Hz
temperatura pracy: -20°C +55°C
klasa ochrony: IPX0
waga: 17,5 kg
OPIS PRODUKTU
Stacja zasilaniia służy głównie jako awaryjne źródło prądu w momencie awarii sieci elektrycznej.
Stacja współpracuje ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi do mocy 1500W - dzięki temu oraz dużej pojemności użytkownik może zasilać urządzenia,
takie jak smartphone, aparat fotograficzny, laptop czy telewizor.
Dodatkowym udogodnieniem jest oświetlenie LED zamontowane w tej stacji zasilania,
a którego użyć możemy aż w trzech trybach - jako światło ciągłe, w trybie migania oraz w trybie SOS.
którą wykorzystać możemy w awaryjnej sytuacji, jaką jest rozładowany w aucie akumulator.
Cechy stacji zasilania:
Sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego
Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi do mocy 600W
Możliwość ładowania panelem słonecznym
Funkcja rozruchu silnika [12V]
Zabezpieczenia:
przed przeładowaniem
przed nadmiernym rozładowaniem
przed spadkiem napięcia
przed zanikiem napięcia
przeciwzwarciowe
termiczne
oświetlenie LED [12W LED Światło ciągłe/Miganie/SOS]
wyświetlacz LCD
WYPOSAŻENIE
 ładowarka sieciowa
 ładowarka samochodowa z gniazdem zapalniczki 12V
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
TENGTOOLS kątownik magnetyczny uchwyt 100x160mm
DEDRA DESi211BT spawarka inwertorowa MMA 200A