EVOLUTION R185CCSX+ pilarka tarczowa do metalu drewna 185mm 1600W - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION R185CCSX+ pilarka tarczowa do metalu drewna 185mm 1600W
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: R185CCSX+
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
RĘCZNA PILARKA TARCZOWA
R18CCSX+
FIRMY EVOLUTION
DO CIĘCIA DREWNA STALI I ALUMINIUM
ORAZ CEGŁY BETONU KAMIENIA
INNOWACYJNA i JEDYNA TEGO TYPU NA RYNKU
PRZYSTOSOWANA JEDNOCZEŚNIE DO CIĘCIA STALI PCV ALUMINIUM I DREWNA
DANE TECHNICZNE
średnica tarczy - 185mm
średnica otworu tarczy - 20mm
moc silnika - 1600W
max. głębokość cięcia 90° - 64mm
max. głębokość cięcia 45° - 47mm
max. grubość cięcia profili stalowych - 3mm
prędkość obrotowa - 3900/min
wymiar urządzenia (dł x szer. x wys.) - 255 x 375 x 265mm
waga - 5,1kg
OPIS PRODUKTU
Wielozadaniowa pilarka Evolution R185CCSX+ wyposażona została w tarczę tnącą premium Evolution 185mm/20z, umożliwiającą przecinanie wielu materiałów (drewno, drewno z gwoździami, kształtowniki stalowe i aluminiowe). Głównymi wyznacznikami konstrukcji pilarki to moc i precyzja, zapewniające dokładność i niezawodność. Pilarka umożliwia wykonanie pracy w zdecydowanie krótszym czasie, niż inne tradycyjne pilarki, a dodatkowo zdecydowanie bezpieczniej i to przy użyciu tylko jednej, wielozadaniowej tarczy Evolution Power Tools. Dodatkowo pilarka wyposażona została w diody doświetlające LED zintegrowane z urządzeniem.
Precyzyjne cięcie z regulowaną głębokością cięcia wynoszącą 64 mm - idealne do cięcia rowków.
Niezawodne gładkie i szybkie cięcie
Silnik o dużej mocy 1600W ze zoptymalizowaną przekładnią i systemem tarczy,
Możliwość łatwego ustawienia kąta 0° - 45° z blokadą na 22,5° i 45°,
Ergonomiczne uchwyty zapewniają maksimum kontroli i precyzji,
Możliwość podłączenia odciągu poprzez dołączony do zestawu adapter,
Solidna i wytrzymała konstrukcja, o równomiernym rozkładzie masy, waga urządzenia to zaledwie 4,8kg,
Wysokiej jakości wielozadaniowa tarcza z uzębieniem z węglika spiekanego 185mm / 20 zębów, produkowana w Japonii,
3 lata ograniczonej gwarancji
Pilarka doskonale nadaje się do cięcia następujących materiałów:
Metale nieżelazne - aluminium, przewody zbrojone, korytka na przewody, miedź i inne.
Przecinanie ocynkowanej stali zredukuje znacząco żywotność tarczy tnącej.
WYPOSAŻENIE
torba transportowa
tarcza wielozadaniowa z uzębieniem z węglika spiekanego 185mm, 20z,