ADLER AD 400-100-3T sprężarka kompresor 100L 10bar - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
ADLER AD 400-100-3T sprężarka kompresor 100L 10bar
Producent: ADLER
Cena: w budowie
Model: 3633.3
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AD 400-100-3T
DWUCYLINDROWA
SPRĘŻARKA TŁOKOWA
FIRMY ADLER
3633.3
DANE TECHNICZNE
typ pompy: AD2065
pojemność zbiornika: 100 l
napięcie zasilania 400 V~50 Hz
maksymalne sprężanie ciśnienia: 10 bar
moc silnika: 2,2 kW/3,0 KM
maksymalne obroty pompy: 1050 r.p.m.
wydajność teoretyczna: 375 l/min
wydajność praktyczna: 258 l/min *(przy 6 bar)