BOSCH AIZ32AIT brzeszczot do stali INOX 32mm do GOP - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH AIZ32AIT brzeszczot do stali INOX 32mm do GOP
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608900014
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AIZ32AIT
BRZESZCZOT DO TWARDEGO METALU
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
OPIS PRODUKTU
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 40mm
Brzeszczot do cięcia twardych metali.
Cięcie hartowanych śrub i gwoździ.
Cięcie stali nierdzewnej (INOX).
Wyjątkowa trwałość to kluczowy element technologii Bosch Carbide Technology.
oraz przy zastosowaniu adaptera - do wielu innych firm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
LIMIT 151250206 kątownik regulowany 150x100mm
ROTHENBERGER przecinak obcinak do rur 50-110mm
BOSCH wiertło diamentowe do gresu na mokro 83mm