BOSCH AIZ45AIT brzeszczot do stali INOX 45mm do GOP - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH AIZ45AIT brzeszczot do stali INOX 45mm do GOP
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608900018
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AIZ45AIT
BRZESZCZOT EXPERT
DO TWARDEGO METALU
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
FIRMY BOSCH
DANE TECHNICZNE
szerokość brzeszczotu - 45mm
głębokość cięcia - 40mm
mocowanie Starlock
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot do cięcia twardych metali, hartowanych śrub i gwoździ
oraz c
ięcie stali nierdzewnej (INOX).
Zęby pokryte unikalną formułą Bosch są trwalsze niż już
i tak niezwykle wytrzymałe ostrza z węglików spiekanych.
Mniejszy poślizg na śrubach i rurach dzięki płaskiej konstrukcji krawędzi.
Płaskie ostrze jest zoptymalizowane do cięcia małych
okrągłych przedmiotów i jest idealne do cięć płaskich.
Brzeszczot pasuje do urządzeń firm;
 BOSCH GOF PMF / MAKITA / FEIN / SKIL / MILWAUKEE / METABO / itp.
oraz przy zastosowaniu adaptera - do wielu innych firm.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GBH 240 młotowiertarka 2,7J 790W SDS-PLUS
NORTON CERAMIC tarcza diamentowa 25,4 / 350mm
HULTAFORS H009 siekiera klasyczna 0,9kg
LIMIT 178630505 okulary do lasera zielone
BOSCH szpicak dłuto do betonu SDS-Plus 250mm