BOSCH 1600A016BG kombinerki szczypce komplet 3szt. - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A016BG kombinerki szczypce komplet 3szt.
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A016BG
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ZESTAW SZCZYPIEC
FIRMY BOSCH
1600A016BG
OPIS PRODUKTU
Zestaw 3 sztuk szczypiec w którego skład wchodzą:
szczypce wydłużone półokrągłe
szczypce uniwersalne - kombinerki
szczypce obcinaczki boczne
Zestaw jest dostarczany w praktycznej półwymiarowej wkładce,
która jest kompatybilna z walizkami L-BOXX firmy Bosch.
Wytrzymałe szczypce dla profesjonalistów
Jednoręczne
Antypoślizgowy grzbiet
Ergonomiczny uchwyt
Miękka rękojeść Soft grip
Hartowane krawędzie tnące
SZCZYPCE WYDŁUŻONE PÓŁOKRĄGŁE
1600A01TH8
DANE TECHNICZNE
długość 200mm
zakres cięcia:
drutu miękkiego Ø 4,0 mm
drutu o średniej twardości Ø 2,8 mm
drutu twardego Ø 2,0 mm
drutu bardzo twardego Ø 1,6 mm
waga - 200 g
SZCZYPCE UNIWERSALNE
1600A01TH7
DANE TECHNICZNE
długość 180mm
zakres cięcia:
drutu miękkiego Ø 4,0 mm
drutu o średniej twardości Ø 3,5 mm
drutu twardego Ø 2,3 mm
drutu bardzo twardego Ø 2,0 mm
waga - 282 g
SZCZYPCE BOCZNE
1600A01TH9
długość 160mm
drutu miękkiego Ø 4,0 mm
drutu twardego Ø 2,3 mm
drutu bardzo twardego Ø 2,0 mm