BOSCH 1600A01TH9 szczypce boczne obcinaczki 160mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A01TH9 szczypce boczne obcinaczki 160mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A01TH9
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE BOCZNE
FIRMY BOSCH
1600A01TH9
DANE TECHNICZNE
długość 160mm
zakres cięcia:
drutu miękkiego Ø 4,0 mm
drutu o średniej twardości Ø 2,8 mm
drutu twardego Ø 2,3 mm
drutu bardzo twardego Ø 2,0 mm
waga - 224 g
OPIS PRODUKTU
Wytrzymałe szczypce dla profesjonalistów
Jednoręczne
Antypoślizgowy grzbiet
Ergonomiczny uchwyt
Miękka rękojeść Soft grip
Hartowane krawędzie tnące
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ATLAS NORTON tarcza diamentowa do betonu 350mm
PROXXON BV 2000 stojak statyw wiertarski 520mm
WOLFCRAFT 3412099 imadło maszynowe 65 x 68mm