BOSCH 1600A01TH9 szczypce boczne obcinaczki 160mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A01TH9 szczypce boczne obcinaczki 160mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A01TH9
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE BOCZNE
FIRMY BOSCH
1600A01TH9
DANE TECHNICZNE
długość 160mm
zakres cięcia:
drutu miękkiego Ø 4,0 mm
drutu o średniej twardości Ø 2,8 mm
drutu twardego Ø 2,3 mm
drutu bardzo twardego Ø 2,0 mm