BOSCH 1600A027M3 nóż poziomica miara nożyki zestaw - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A027M3 nóż poziomica miara nożyki zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A027M3
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ZESTAW NARZĘDZI
FIRMY BOSCH
1600A027M3
NÓŻ Z CHOWANYM OSTRZEM
DANE TECHNICZNE
wymiary ostrza - 63x19 mm
wymiary narzędzia (D x S x W) - 185 mm x 60 mm x 24 mm
waga - 190 g
OPIS PRODUKTU
Ergonomiczna konstrukcja z miękkim uchwytem i dużym punktem podparcia kciuka.
Szybka wymiana ostrzy dzięki beznarzędziowemu systemowi wymiany ostrzy.
Trwała obudowa z odlewu aluminiowego zapewniająca długą żywotność.
Chowanie i wysuwanie ostrza za pomocą przycisku.
Ucho do zawieszenia na smyczy pozwala zabezpieczyć nóż
przed zagubieniem lub upadkiem przy pracach na wysokości.
Szczelina do usuwania izolacji z kabli.
Magazynek na 3 ostrza wewnątrz rękojeści.
W komplecie 3 zapasowe ostrza
10 ZAPASOWYCH OSTRZY
10 sztuk ostrzy zapasowych w praktycznym dozowniku.
Wysokiej jakości ostrza wykonane z wytrzymałej stali S2 CVM (Chromium-Vanadium-Molybdenum)
zapewniają czyste i precyzyjne cięcie.
Dzięki kompaktowemu dozownikowi można bezpiecznie wysunąć pojedyncze ostrze.
POZIOMICA ALUMINIOWA
DANE TECHNICZNE
długość - 25 mm
szerokość - 37 mm
wysokość - 65 mm
dokładność - 0,5 mm/m
waga - 0,4 kg
OPIS PRODUKTU
Bardzo poręczna poziomica 25 cm może być łatwo odczytywana z wielu pozycji.
Dokładny i łatwy odczyt z wielu pozycji dzięki powiększonym libellom w środku,
odpornemu na promieniowanie UV płynowi i metalowym pierścieniom libelli.
Solidna aluminiowa obudowa i odporne na wstrząsy zaślepki gwarantują długą żywotność.
Łatwy odczyt z wielu pozycji dzięki unikalnej, dobrze widocznej libelli z widokiem z przodu.
Ciecz odporna na działanie promieniowania UV
Libella z przodu
Dobra czytelność
Miękka rękojeść Soft grip
Zaślepki amortyzujące uderzenia
Większa libella środkowa
Metalowe pierścienie libelli
Widok dwustronny
MIARA ZWIJANA
długość taśmy - 5 m
szerokość taśmy - 27 mm
klasa dokładności - 2
powłoka taśmy - nylon
Trwałość i wysoka stabilność taśmy dzięki szerokości 27 mm i powłoce nylonowej – dokładność klasy II,
solidne wykonanie i kompaktowe wzornictwo dzięki wzmocnionej obudowie i zaczepowi do paska.
Pomiary długich odcinków dzięki sztywności taśmy na długości 2,7 m
i mocnemu haczykowi magnetycznemu ułatwiającemu przykładanie końcówki taśmy.
Łatwa praca dzięki funkcji Autolock, która automatycznie blokuje taśmę podczas pomiaru.
Wszechstronność stosowania dzięki obustronnemu nadrukowi.
Haczyk magnetyczny
Zaczep do paska
Amortyzacja wstrząsów
Autolock
Uchwyt amortyzujący uderzenia
Taśma z obustronnym nadrukiem
Zawartość zestawu:
Poziomnica aluminiowa 25 cm
Miara zwijana 5m
Uniwersalny nóż z wysuwanym ostrzem
Ostrza zapasowe 10 sztuk
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
JAZON kleszcze chwytak poziomy podwieszany
KNIPEX 2871280 szczypce montażowe proste 280mm
MAKITA TD111DZ klucz udarowy 135Nm 12V bez aku
KNIPEX 7007160 szczypce boczne 160mm