BOSCH 1600A027M3 nóż poziomica miara nożyki zestaw - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A027M3 nóż poziomica miara nożyki zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A027M3
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ZESTAW NARZĘDZI
FIRMY BOSCH
1600A027M3
NÓŻ Z CHOWANYM OSTRZEM
DANE TECHNICZNE
wymiary ostrza - 63x19 mm
wymiary narzędzia (D x S x W) - 185 mm x 60 mm x 24 mm
waga - 190 g
OPIS PRODUKTU
Ergonomiczna konstrukcja z miękkim uchwytem i dużym punktem podparcia kciuka.
Szybka wymiana ostrzy dzięki beznarzędziowemu systemowi wymiany ostrzy.
Trwała obudowa z odlewu aluminiowego zapewniająca długą żywotność.
Chowanie i wysuwanie ostrza za pomocą przycisku.
Ucho do zawieszenia na smyczy pozwala zabezpieczyć nóż
przed zagubieniem lub upadkiem przy pracach na wysokości.
Szczelina do usuwania izolacji z kabli.
Magazynek na 3 ostrza wewnątrz rękojeści.
W komplecie 3 zapasowe ostrza
10 ZAPASOWYCH OSTRZY
10 sztuk ostrzy zapasowych w praktycznym dozowniku.
Wysokiej jakości ostrza wykonane z wytrzymałej stali S2 CVM (Chromium-Vanadium-Molybdenum)
zapewniają czyste i precyzyjne cięcie.
Dzięki kompaktowemu dozownikowi można bezpiecznie wysunąć pojedyncze ostrze.
POZIOMICA ALUMINIOWA
DANE TECHNICZNE
długość - 25 mm
szerokość - 37 mm
wysokość - 65 mm
dokładność - 0,5 mm/m
waga - 0,4 kg
OPIS PRODUKTU
Bardzo poręczna poziomica 25 cm może być łatwo odczytywana z wielu pozycji.
Dokładny i łatwy odczyt z wielu pozycji dzięki powiększonym libellom w środku,
odpornemu na promieniowanie UV płynowi i metalowym pierścieniom libelli.
Solidna aluminiowa obudowa i odporne na wstrząsy zaślepki gwarantują długą żywotność.
Łatwy odczyt z wielu pozycji dzięki unikalnej, dobrze widocznej libelli z widokiem z przodu.
Ciecz odporna na działanie promieniowania UV
Libella z przodu
Dobra czytelność
Miękka rękojeść Soft grip
Zaślepki amortyzujące uderzenia
Większa libella środkowa
Metalowe pierścienie libelli
Widok dwustronny
MIARA ZWIJANA
długość taśmy - 5 m
szerokość taśmy - 27 mm
klasa dokładności - 2
powłoka taśmy - nylon
Trwałość i wysoka stabilność taśmy dzięki szerokości 27 mm i powłoce nylonowej – dokładność klasy II,