BOSCH AVZ90RT6 brzeszczot do szlifowania ziarno 60 90mm do GOP - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH AVZ90RT6 brzeszczot do szlifowania ziarno 60 90mm do GOP
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608900049
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AVZ 90 RT6
STOPA SZLIFIERSKA
FIRMY BOSCH
DANE TECHNICZNE
długość boku 90mm
ziarnistość 60
OPIS PRODUKTU
Wysokiej jakości grys węglikowy cechuje się wyjątkową ostrością,
dzięki czemu zapewnia najlepsze wyniki i trwałość.
Kształt delta pozwala na osiągnięcie narożników i efektywne szlifowanie.
Taka konstrukcja zapewnia dostęp do trudno osiągalnych miejsc,
jednocześnie maksymalizując powierzchnię dla efektywnego szlifowania.
Łatwe czyszczenie zapewnia utrzymanie najlepszej wydajności przez cały okres eksploatacji.
Wystarczy namoczyć w rozpuszczalniku, a powierzchnia będzie jak nowa.
Szlifuje najwęższe szczeliny wyjątkowo cienkim ostrzem.
Idealny do sięgania między deski podłogowe, listwy i inne trudno dostępne powierzchnie.
Przeznaczone do obróbki twardego drewna, tworzyw włóknistych GFK CFK, usuwania kleju i farby.
Brzeszczot pasuje do urządzeń firm;
 BOSCH GOF PMF / MAKITA / FEIN / SKIL / MILWAUKEE / METABO / itp.
oraz przy zastosowaniu adaptera - do wielu innych firm.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH tarcza diamentowa do płytek 350mm
LUNA 201410107 bity wiertła Hex x30 zestaw
MAKITA E03632 otwornica Ezychange BiM HSS 16mm