DEDRA WDA00300 przedłużka do wierteł łopatkowych Hex 300mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA WDA00300 przedłużka do wierteł łopatkowych Hex 300mm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: WDA00300
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PRZEDŁUŻKA DO WIERTEŁ
ŁOPATKOWYCH
FIRMY DEDRA
WDA00300
DANE TECHNICZNE
uchwyty - Hex
długość - 300mm
OPIS PRODUKTU
Przedłużka ułatwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc
podczas prac związanych z wierceniem czy przykręcaniem.
Dzięki zastosowaniu w uchwytu typu HEX, możemy ją stosować
z większością wiertarek czy wiertarko-wkrętarek dostępnych na rynku.
Polecane do wszystkich wierteł łopatkowych do drewna.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
STANLEY 80-117 uchwyt na młotek kabura pas
STANLEY GR50 pistolet klejowy do kleju 11mm 210°
KNIPEX 1386200 szczypce ze ściagaczem VDE 200mm
HAUPA 104009 wkrętak śrubokręt z grzechotką
LIMIT IR 95 miernik temperatury pirometr -50+550°C