BOSCH GOP AIZ32APB brzeszczot uniwersalny 11szt. zestaw - KNIPEX - Robo-Kop
BOSCH GOP AIZ32APB brzeszczot uniwersalny 11szt. zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608666153
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ZESTAW BRZESZCZOTÓW UNIWERSALNYCH
DO NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH
AIZ 32 APB 10szt.
AIZ 32 APIT 1szt.
FIRMY BOSCH
DANE TECHNICZNE
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 50mm
zęby co - 1,3mm