NWS 109-69-165S szczypce kombinerki 165mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 109-69-165S szczypce kombinerki 165mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 109-69-165S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
KOMBINERKI
FIRMY NWS
109-69-165S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 165 mm
maks. średnica drutu miękkiego 4,0 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 3,1 mm
maks. średnica drutu twardego 2,0 mm