DEWALT DWE7485RS pilarka stołowa piła 210mm 1850W + podstawa DE7400 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEWALT DWE7485RS pilarka stołowa piła 210mm 1850W + podstawa DE7400
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DWE7485RS
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PILARKA STOŁOWA
DWE7485RS
PODSTAWA DE7400
FIRMY DEWALT
DANE TECHNICZNE
Moc 1850 W
Średnica piły 210 mm
Średnica otworu piły 30 mm
 Prędkość obrotowa piły 5800 obr/min
Maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90°: 65 mm
Maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45°: 45 mm
Wymiary stołu: 485 x 485 mm
Masa 22,0 kg
OPIS PRODUKTU
Masa maszyny 22 kg i zoptymalizowana budowa czynią
z niej najwygodniejsze, przenośne urządzenie w swojej klasie
Stalowa rurowa obudowa ramowa zabezpiecza pilarkę
przed skutkami uderzeń i upadków
Zębatkowy mechanizm wysuwania prowadnicy,
przednia i tylna blokada oraz dobrze czytelne skale zapewniają
nadzwyczajną dokładność i łatwość użytkowania
Mocny silnik 1850 W pozwala na dużą wydajność i wykonanie wielu prac
System prowadnic, w wersji przenośnej, umożliwia cięcia wzdłużne
do wymiaru w arkuszach o szerokości ponad 622 mm
Aluminiowy odlew stołu zapewnia stabilność i dokładność
System zabezpieczenia przed przeciążeniem umożliwia wysoką
sprawność cięcia w twardym, mokrym lub zmrożonym drewnie
Szybkie aretowanie odchyleń tarczy pilarskiej od pionu umożliwia łatwe ustawianie
Odciąg pyłu kompatybilny z AIRLOCK.
WYPOSAŻENIE
tarcza pilarska 210/30mm
klin rozszczepiający zwykły
adapter AIRLOCK do podłączenia do odkurzacza do odsysania z dołu
kątomierz, klucz
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
DE7400
STANOWISKO ROBOCZE
DO UKOŚNIC i PILAREK STOŁOWYCH
OPIS PRODUKTU
Duże i wytrzymałe kółka zostały zaprojektowane tak
aby można było stanowisko transportować
po schodach, krawężnikach i na budowie.
Składane nogi z szybko zwalnianymi dźwigniami,
które chowają się pod spód stanowiska
w kilka sekund pozwalają na szybki i prosty transport.
Lekka aluminiowa konstrukcja zwiększa manewrowość stanowiskiem.
Wytrzymały wspornik pozwala na utrzymanie
pozycji pionowej stanowiska podczas pracy.
Mocna, wysuwana rękojeść pozwalająca na wygodny
transport stanowiska wraz z pilarką.
Konstrukcja stanowiska pozwala na łatwy jego transport
wraz z zamontowaną pilarką - zwiększenie efektywności pracy.
Uniwersalne zaciski pozwalające na montaż większości pilarek stołowych.
GWARANCJA 3 LATA - REJESTRACJA INTERNETOWA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEWALT DWE4057 szlifierka kątowa 125mm 800W
RUBI 65963 skrobak do zaprawy 150x72mm