STANLEY SFMCPP32M1 nożyce do gałęzi sekator akumulatorowy V20 18V 4,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
STANLEY SFMCPP32M1 nożyce do gałęzi sekator akumulatorowy V20 18V 4,0Ah
Producent: STANLEY
Cena: w budowie
Model: SFMCPP32M1
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWE NOŻYCE DO GAŁĘZI
SFMCPP32M1
FIRMY STANLEY
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V V20
liczba cięć na jednym cyklu ładowania (4,0Ah) - do 500
średnica cięcia - do 32 mm
waga bez akumulatora - 1,3 kg
OPIS PRODUKTU
Łatwe przycinanie gałązek drzew i krzewów oraz pomoc w pielęgnacji innych roślin.
Wystarczająca moc do cięcia mokrych i suchych gałęzi o grubości do 32 mm.
WYPOSAŻENIE
akumulator V20 18V 4.0Ah, ładowarka,
instrukcja obsługi
GWARANCJA 3 LATA - REJESTRACJA INTERNETOWA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
MAKITA JV101DSME wyrzynarka 10,8V 2x4,0Ah
ROTHENBERGER ROGRIP XL klucz nastawny do rur 3 1/2
STANLEY 10-502 nóż nożyk składany 2-ostrza 18cm
STANLEY 12-034 SB4 strug hebel 50 / 245mm