BOSCH GAL 12V-40 ładowarka akumulator GBA 12V 2.0Ah + 4.0Ah zestaw - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GAL 12V-40 ładowarka akumulator GBA 12V 2.0Ah + 4.0Ah zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A01NC9
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
GAL12V-40
ŁADOWARKA
2 AKUMULATORY GBA
12V 2.0Ah + 12V 4.0Ah
FIRMY BOSCH
1600A01NC9
ŁADOWARKA GAL12V-40
DANE TECHNICZNE
napięcie - 10,8-12 V
prąd ładowania - 4,0 A
czas ładowania przy pojemności akumulatora 2,0 Ah (80%/100%) ok. 24/35 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 3,0 Ah (80%/100%) ok. 36/50 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 4,0 Ah (80%/100%) ok. 48/65 min
czas ładowania przy pojemności akumulatora 6,0 Ah (80%/100%) ok. 72/95 min
waga - 450 g
OPIS PRODUKTU
Szybkie tempo ładowania wszystkich akumulatorów 12 V,
Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja
Kompatybilna ze wszystkimi elektronarzędziami i ładowarkami
systemu Bosch Professional 12 V (Flexible Power System)
AKUMULATORY
GBA 12V 2,0Ah +
GBA 12V 4,0Ah
DANE TECHNICZNE
napięcie - 12,0V
pojemność - 2,0Ah i 4,0Ah
typ - Li-Ion
OPIS PRODUKTU
Akumulator litowo-jonowy do zasilania urządzeń akumulatorowych
12V i 10,8V Bosch linii niebieskiej.